Ana Sayfa | English
 
 
Ana Sayfa E-Posta English
 

EMS 100 MENTEŞELİ OTOMATİK KAPI

EMS 100 Menteşeli (swing) Kapı Ünitesi 
 

 

Esdor® EMS 100 iç ve dış olmak üzere iki tarafa açılabilen, akıllı kapı ünitesidir. Bireysel kullanım gereksinimlerine göre ayarlanabilir ve kullanıcı tarafından programlanabilir. Genel olarak kullanılan şekillerden farklı dizayn ile yapılmış ve yeni, akıllı kontrol sistemi ile donatılmıştır.

 EMS 100 otomatik menteşeli açılır-kapanır kapı, hem içe hem dışa uygulamalar için geliştirilmiştir. 


·         İş merkezleri ve kurumlar,

·         Hastaneler, laboratuarlar

·         Restoran ve mutfaklar,

·         Yaşlı ve çocuk bakımevleri

·         Oteller ve öğrenci yurtları,

·         Apartmanlar ve özel konutlar,

·         Süpermarketler, mağazalar ve bürolar

gibi açma kapama kolaylığı ve güvenlik gerektiren alanlarda kullanılabilen ideal seçiminizdir.

Konforlu kullanım

Esdor® EMS 100 kullanımı rahattır. Esdor Akıllı Kapı Teknolojisi kullanılarak pek çok ayarlanabilir fonksiyon sağlanmıştır.

 

20 yılı aşkın otomatik kapı tecrübesi ve Esdor Akıllı Kapı Teknolojisi birleştirilerek geliştirilerek üretilmiştir. Bu sistem sürekli olarak kendi hareketlerini izleyerek mükemmel kapı hareketini garanti eder. İnsan gibi düşünebilen ve yorumlayarak hareketlerini düzenleyebilen zekaya sahiptir.

 

EMS 100 ünitesinde ''it ve git'' (push and plug) ve rüzgar yığını (windstack) fonksiyonları standart fonksiyonlarıdır. Açılma esnasında açılma açısı ve açılma-kapanma hızı arzu edildiği gibi programlanabilir.


Esdor® ISO 9001 sertifikasına sahiptir. Esdor otomatik kapı üniteleri uluslararası kalite ve güvenlik şartlarını da taşımaktadır (CE Standartları). Türkiye'nin TSE yeterliliğine sahip ve Bakanlık izni ile Garanti Belgesi düzenleyen ilk firması Ekol'ün katkıları ve Esdor® alüminyum profil sistemleri ile satışa sunulur.


Teknik Özellikler  

Yana Kayar Kapı |  Menteşeli Kapı | Hermetik Kapı | Aksesuarlar