Ana Sayfa | English
 
 
Ana Sayfa E-Posta English
 

 Otomatik Kapı Alüminyum Sabit (Gizli) Kasalar

Esdor Dizayn

40 yıllık Alüminyum Yapı Sistemleri deneyimi ve 20 yıllık otomatik kapı deneyimi ile geliştirilen Esdor sabit (gizli) kasalar, ES 30 alüminyum profil sistemlerinden yapılmaktadır. Tüm detayları çözülmüş olduğundan kolay imal ve monte edilebilmektedir. Sabit kasalar otomatik kapıların sağlam , düzgün ve kolay monte edilmesini sağlar. Böylelikle otomatik kapılar sağlıklı çalışır ve uzun yıllar kullanılılır.


Sabit kasalar sökülüp paketlenerek nakledilir.

Otomatik kapıların monte edildiği duvarlar genellikle tuğla,bims,gazbeton,alçı vb. malzemelerden yapılmaktadır. Genellikle duvarların düzgün olmaması ve montaj vidalarının sağlam tutturulamaması otomatik kapıları verimsiz hale getirir. Düzgün ve sağlam bir montaj zemini oluşturmak çok önemlidir.
 
   
Esdor otomatik kapı sabit (gizli) kasaları ES 30 profillerden birbirine geçirilerek bütün oluşturulur. Böylelikle sağlam , estetik ve ekonomik bir sonuca ulaşılır.    

 

 
 

Esdor otomatik kapı sabit kasa üniteleri TSE Yeterlilik Belgesi ve Sanayi Bakanlığı izni ile Garanti Belgesi verme yetkisine sahip Ekol'ün teknik desteği ve Esdor profil sistemleri ile satışa sunulur.