Ana Sayfa | English
 
 
Ana Sayfa E-Posta English
 

UWD2200 MENTEŞELİ KAPI

UWD2200 Menteşeli (swing) Kapı Ünitesi 
 

 

Kone® UWD2200, iç ve dış olmak üzere iki tarafa açılabilen, akıllı kapı ünitesidir. Bireysel kullanım gereksinimlerine göre ayarlanabilir ve kullanıcı tarafından programlanabilir. Genel olarak kullanılan şekillerden farklı dizayn ile yapılmış ve yeni, akıllı kontrol sistemi ile donatılmıştır.

 

UWD 2200 otomatik menteşeli açılır-kapanır kapı, hem içe hem dışa uygulamalar için geliştirilmiştir.

 

·         İş merkezleri ve kurumlar,

·         Hastaneler,

·         Restoran ve mutfaklar,

·         Yaşlı bakımevleri,

·         Çocuk bakımevleri

·         Oteller ve öğrenci yurtları,

·         Özel konutlar,

·         Süpermarketler ve bürolar

gibi açma kapama kolaylığı ve güvenlik gerektiren alanlarda kullanılabilen ideal seçiminizdir.


Konforlu kullanım

 

Kone® UWD2200 kullanımı rahattır. Waldoor Akıllı Kapı Teknolojisi (Waldoor® Smart Door Teknolojisi) kullanılarak pek çok ayarlanabilir fonksiyon sağlanmıştır.

 

15 yılı aşkın otomatik kapı tecrübesi ve Fuzzy Logic Teknolojisi birleştirilerek geliştirilen Waldoor® Smart Door Teknolojisi ile üretilmiştir. Bu sistem sürekli olarak kendi hareketlerini izleyerek mükemmel kapı hareketini garanti eder. İnsan gibi düşünebilen ve yorumlayarak hareketlerini düzenleyebilen zekaya sahiptir.

 

UWD2200 ünitesinde ''it ve git'' (push and plug) ve rüzgar yığını (windstack) fonksiyonları standart aksesuarlardır. Açılma esnasında açılma açısı ve açılma-kapanma hızı arzu edildiği gibi programlanabilir.

 


Kone® ISO 9001 sertifikasına sahiptir. Kone otomatik kapı üniteleri uluslararası kalite ve güvenlik şartlarını da taşımaktadır (CE Standartları). Türkiye'nin TSE yeterliliğine sahip ve Sanayi Bakanlığı izni ile Garanti Belgesi düzenleyen ilk firması Ekol'ün katkıları ve Esdor® alüminyum profil sistemleri ile satışa sunulur.


Teknik Özellikler  

Yana Kayar Kapı |  Menteşeli Kapı | Hermetik Kapı | Aksesuarlar