Ana Sayfa | English
 
 
Ana Sayfa E-Posta English
 


KONE YANA KAYAR KAPI

Yoğun Kullanım İçin UNIDRIVE

KONE akıllı bir kontrol sistemine sahiptir. Kompakt dizaynı ve yüksek kaliteli yapımı ile profesyonel pazardaki yeni nesil otomatik yana kayar kapılardır. Pek çok ek kullanım fonksiyonu standarttır. Kapılar kişisel gereksinimlere göre ve günde binlerce kez çalışacak şekilde dizayn edilmiştir.
 

KONE genellikle aşağıdaki yerlerde tercih edilir:

·         Binalar,

·         Enstitüler,

·         Petrol istasyonları,

·         Dükkanlar,

·         Bankalar,

·         Hava alanları,

·         Süpermarketler,

·         Hastaneler, vb.

 


Tam İstediğiniz Gibi Fonksiyonel Kullanım

 

 

WALDOOR Smart Door Teknolojisi, 35 yıldan fazla otomatik kapı deneyimi ve Fuzzy Logic Teknolojisi birleştirilerek yapılan Ar-Ge sonucunda geliştirilen akıllı bir sistemdir. Akıllı, düşünebilen, yorumlayabilen self-monitoring kontrol sistemine sahiptir. Kontrollü hareketi sayesinde uzun yıllar çalışmayı garanti eder.

KONE Akıllı Kapılarda bulunan ve üstün zekalı (intelligent) olarak tanımlanan bu sistem her türlü kullanım hatalarından kaynaklanacak arızalara karşı da kendini korur. Kapı kanatlarının ağırlığına göre hız ayarını otomatik olarak yapar ve ani hareketlere izin vermez.


Kone® ISO 9001 sertifikasına sahiptir. Kone otomatik kapı üniteleri uluslararası kalite ve güvenlik şartlarını da taşımaktadır (CE Standartları). Türkiye'nin TSE yeterliliğine sahip ve Sanayi Bakanlığı izni ile Garanti Belgesi düzenleyen ilk firması Ekol'ün katkıları ve Esdor® alüminyum profil sistemleri ile satışa sunulur.


Teknik Özellikler

 

Yana Kayar Kapı | Menteşeli Kapı | Hermetik Kapı Aksesuarlar